[Poznań] Nickel Development proponuje zakupy pakietowe dla dużych inwestorów

13 lipca 2020

ST_ART Piątkowo z rentownością do 6,92% rocznie na jednym mieszkaniu. Firma Nickel Development wspólnie z partnerami ogłosiła specjalną ofertę dla inwestorów pakietowych. Można kupować pakiety po kilka mieszkań, a dzięki zaangażowaniu profesjonalnych partnerów przedsięwzięcie będzie praktycznie bezobsługowa. Zapewnią oni wykończenie pod klucz i stały dopływ najemców.

Ada.place, czyli system oparty na sztucznej inteligencji przetwarzającej w czasie rzeczywistym dane z milionów ofert wynajmu, wyliczył, że nowa propozycja przygotowana przez firmę Nickel Development i jej partnerów, może zapewnić rentowność do 6,92% w skali roku w odniesieniu do jednego mieszkania. Każdy kolejny lokal dodany do pakietu może jednak potencjalnie poprawić jeszcze ten wynik dzięki efektowi skali.

Kto jest partnerem w projekcie?

Inwestor kupuje mieszkanie od Nickel Development, a następnie powierza wykończenie go pod klucz spółce YouNick Design. Gotowy na przeprowadzkę pierwszych lokatorów lokal jest przechodzi w dalszej kolejności od opiekę firmy RentPlanet – operatora wynajmu, który będzie obsługiwał lokatorów i dbał o mieszkania. Ada zapewni dane, które pozwolą ustalić ceny w odniesieniu do najbardziej aktualnych warunków rynkowych.

Im więcej mieszkań inwestor kupuje i wykończa w tym modelu, tym więcej czerpie korzyści skali z ograniczenia kosztów (np. gdy kupowane mieszkania są w jednym pionie, można je wszystkie wykończyć wg tego samego projektu, co daje oszczędność na samej pracy projektantów, a później pozwala hurtowo zamawiać materiały i negocjować większe rabaty niż w detalu). A zatem rentowność rośnie.

Treść znajduje się w archiwum

Możesz ją przeczytać kupując dostęp do naszego archiwum STANDARD.