[Poznań] Osiedle Naturama – najnowszy projekt Nickel Development powstaje na Strzeszynie

29 września 2021

Zgodnie z zapowiedziami poznańska firma deweloperska Nickel Development zaprezentowała swój nowy projekt. Zlokalizowane nieopodal Jeziora Strzeszyńskiego Osiedle Naturama będzie miało cztery etapy, a mieszkania z pierwszego z nich są już dostępne w ofercie poznańskiego dewelopera w przedsprzedaży. Mieszkania w Naturamie będzie można kupić już od 8 tys. zł za mkw.

Dokładna lokalizacja inwestycji to działka między ulicami Suwalską i Koszalińską, oddzielona szerokim pasem lasu od drogi prowadzącej do terenów rekreacyjnych na Strzeszynku. Mieszkańcy nowego osiedla będą mogli chodzić na plażę piechotą, bowiem dzielić ich od niej będzie zaledwie 1,5 km spaceru leśną alejką. Teren jest otoczony dojrzałą zielenią, przez co osiedle będzie miało przyjazny klimat.

Już teraz widzimy, że wspólnym mianownikiem prawie wszystkich osób zainteresowanych zakupem mieszkania na Osiedlu Naturama to zamiłowanie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Poza tym – zgodnie z naszymi przewidywaniami – projekt przyciąga osoby na bardzo różnych etapach życia – mówi Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.

Spośród parterowych mieszkań najwięcej będzie takich, gdzie taras z ogródkiem będą miały łącznie od 40 do 60 mkw. Będą też większe – dziesięć z nich będzie się mieściła w przedziale 60-200 mkw. Pięć największych ogródków będzie przynależało do mieszkań 3-pokojowych. Z kolei w mieszkaniach na wyższych kondygnacjach znajdą się balkony. W czterech największych – nawet dwa.

Już w pierwszym etapie zaproponowaliśmy duży wybór mieszkań, w tym lokale parterowe z tarasami, które wychodzą na ogródek. Doskonale sprawdziły się one na Osiedlu Księżnej Dąbrówki, gdzie zakończyliśmy niedawno sprzedaż mieszkań z jedenastego etapu. Tutaj będzie ich 26, a największy powierzchnią przekroczy 200 mkw. – podkreśla Edyta Kołodziej.

 

Treść znajduje się w archiwum

Możesz ją przeczytać kupując dostęp do naszego archiwum STANDARD.