[Poznań] ST_ART Piątkowo wita nowych właścicieli

28 marca 2022

Firma NICKEL Development uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla budynku ST_ART Piątkowo w ostatnim kwartale 2021 r. Obecnie kończy się proces przekazywania lokali nowym właścicielom i jednocześnie rozpoczął się etap przenoszenia własności.

ST_ART Piątkowo to piętnastopiętrowy budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Wojciechowskiego i Lechickiej w Poznaniu. Lokalizacja jest niezwykle dogodna, w pobliżu dostępna jest bowiem cała niezbędna infrastruktura, natomiast przystanek Poznańskiego Szybkiego Tramwaju znanego pod potoczną nazwą „Pestka” znajduje się w spacerowej odległości od inwestycji.

Spotkania z klientami w sprawie odbiorów mieszkań rozpoczęliśmy z początkiem grudnia – mówi Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development. – Jednocześnie porządkowaliśmy otoczenie budynku, a przede wszystkim jego wnętrze, aby swoje miejsce mogły zająć współczesne dzieła sztuki, które na nasze zamówienie wykonało dwóch artystów plastyków, związanych z Poznaniem – dodaje.

Atrakcyjność inwestycji podniosła współpraca z artystami plastykami kojarzonymi z Poznaniem, których prace zyskują globalny zasięg. Mowa tu o poznańskim „Banksym”, czyli o Noriakim, oraz o Grzegorzu Gruzie. Prace artystów uatrakcyjniły części wspólne nieruchomości – w strefach wejściowych pojawiły się wielobarwne obrazy Noriakiego, a na piętrach – prace Grzegorza Gruzy.

Treść znajduje się w archiwum

Możesz ją przeczytać kupując dostęp do naszego archiwum STANDARD.