Ryanair otworzył bazę w Poznaniu

16 marca 2017

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła otwarcie bazy w Poznaniu oraz uruchomienie nowych tras ze stolicy Wielkopolski.

Ateny, Billund, Castellon, Madryt, Oslo Torp - do tych miejsc polecimy z lotniska Poznań Ławica. Loty mają odbywać się dwa razy w tygodniu, a pierwsze samoloty do tych miast polecą w październiku i listopadzie br.

- Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów z Poznania z 7 nowymi kierunkami do Aten, Billund, Castellon, Ejlatu, Madrytu, Oslo Torp i Tel Awiwu oraz dodatkowymi lotami do Londynu Stansted (łącznie 14 tras). Na lotnisku w Poznaniu obsłużymy 500.000 klientów rocznie. Przyczynimy się także do utworzenia 375 miejsc pracy. Jesteśmy dumni z otwarcia 5. już bazy Ryanaira w Polsce, inwestycja o wartości 100 mln USD potwierdza nasze zaangażowanie w dalszy rozwój ruchu lotniczego w Poznaniu oraz turystyki w Wielkopolsce. - powiedział Juliusz Komorek, Członek Zarządu Ryaniara ds. Regulacyjnych i Prawnych.

 

Ryanair nadal będzie łączył Poznań z największymi ośrodkami biznesowymi w Europie, wykonując operacje z większą częstotliwością w dogodniejszych godzinach. Loty w jeszcze niższych cenach m.in. do Dublina (3 x tygodniowo) i Edynburga (2 x tygodniowo) sprawiają, iż Ryanair jest idealnym wyborem zarówno dla pasażerów biznesowych jak i turystów. - See more at: http://corporate.ryanair.com/news/informacje/170316-ryanair-oglasza-otwarcie-bazy-w-poznaniu/?market=pl#sthash.SzYB7DJb.dpuf

Treść znajduje się w archiwum

Możesz ją przeczytać kupując dostęp do naszego archiwum STANDARD.