[Wiekopolskie] Skarbcowa, 12-ty etap Osiedla Księżnej Dąbrówki już w sprzedaży

22 września 2022

Firma Nickel Development wprowadziła do sprzedaży kolejny, dwunasty już etap Osiedla Księżnej Dąbrówki - mieszkania przy ul. Skarbcowej w Dabrówce na zachodnich przedmieściach Poznania. W ofercie jest 96 mieszkań w trzech typach zabudowy, odpowiadających na potrzeby zróżnicowanych odbiorców. Po raz pierwszy na taką szeroką skalę deweloper obecny w Dabrówce od ponad 20 lat wprowadza rozwiązania ograniczające wpływ inwestycji na środowisko.

Na nabywców czekają mieszkania w dwóch budynkach wielorodzinnych (będzie ich łącznie 24), mieszkania dwupoziomowe w domach dwulokalowych (38 mieszkań) oraz największe w ofercie tego etapu - domy szeregowe.

Nabywcy domów szeregowych w każdym z nich będą mieli do dyspozycji 97 mkw. powierzchni, a oprócz tego dwie loggie - po obu stronach budynku, taras i ogród, a także dwa miejsca postojowe. Na parterze tych domów wkomponowano miejsce do opcjonalnego zaaranżowania domowego biura czy gabinetu. Jak podkreśla Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development, jest to efekt rzetelnej analizy uwarunkowań makroekonomicznych, trendów i preferencji potencjalnych nabywców:

- Widząc umacniający się trend pracy hybrydowej, chcieliśmy dać naszym klientom możliwość zaaranżowania komfortowego miejsca do pracy. Obserwujemy, że na znaczeniu zyskują projekty multifunkcjonalne i dlatego w domach szeregowych przy ul. Skarbcowej będzie można wydzielić pomieszczenie z osobnym, bezpośrednim wejściem – wyjaśnia.

Treść znajduje się w archiwum

Możesz ją przeczytać kupując dostęp do naszego archiwum STANDARD.