[Poznań] FIQUS Marcelin. Nickel Development oswaja formułę mixed-use

25 października 2021

Poznańska firma deweloperska, Nickel Development oferuje lokale komercyjne i mieszkania w nowej poznańskiej inwestycji FIQUS Marcelin. Budynek wpisuje się w coraz bardziej popularny trend mixed-use, czyli projektowania budynków o więcej niż jednej funkcji. Koncept FIQUSa gwarantuje więcej niż wyłącznie przestrzeń mieszkaniową.

FIQUS Marcelin by NICKEL Development będzie zawierać w sobie poza mieszkaniami także lokale usługowe. Już dziś wiadomo, że jeden z nich będzie śniadaniowym bistro. Do tego dochodzi funkcja biurowa, ponieważ najbardziej nowatorskim punktem oferty znanego poznańskiego dewelopera jest Living Room – wielofunkcyjna wspólna przestrzeń do pracy w ciągu dnia (swoisty co-working), która po południu i wieczorem może służyć do rekreacji i wypoczynku.

- Pandemia koronawirusa nadal trwa, a to sprawia, że inaczej postrzegamy nasze potrzeby. Te w ostatnim roku mocno się przewartościowały – bliskość sklepu, przedszkola, biura, zakładu pracy, czy przychodni coraz bardziej przemawia do kupujących nieruchomości. A okoliczności pandemiczne bardzo mocno to uwydatniły i tendencja ta jest dziś bardzo widoczna - mówi Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.

Treść znajduje się w archiwum

Możesz ją przeczytać kupując dostęp do naszego archiwum STANDARD.