31.03.2026, 11:59
[Poznań] Archicom rozpoczyna IV etap Wieży Jeżyce
Archicom rozpoczął realizację czwartego etapu inwestycji Wieża Jeżyce w Poznaniu. Projekt powstaje na terenie dawnej fabryki Apator-Powogaz, gdzie w przeszłości produkowano wodomierze. Nowa faza obejmie blisko 200 mieszkań o łącznej powierzchni około 11,5 tys. mkw. Zakończenie budowy planowane jest na połowę 2028 roku.