Na ten krok zdecydowała się Grupa Revetas, która do tej pory posiadała w portfelu projekt biznesowy stojący na warszawskim Służewcu Przemysłowym, u zbiegu ulic Domaniewskiej i Suwak. Nabywcą biurowca jest firma Longvilliers.
Szczegółowe warunki transakcji inwestycji klasy A nie zostały ujawnione. W zmianę właściciela obiektu, po stronie sprzedającego, zaangażowani byli eksperci z firmy Avison Young oraz kancelarii DLA Piper. Kupującego reprezentowała kancelaria prawna DMS.
Reklama
Trinity One składa się z trzech połączonych ze sobą wież posiadających łącznie ponad 19,8 tys. mkw. powierzchni. Bryła budynku złożona jest z siedmiu pięter i tarasu zlokalizowanego na dachu. Warszawski biurowiec oferuje również miejsca postojowe dla 727 samochodów przygotowane na trzypoziomowym parkingu podziemnym oraz na parkingach naziemnych.
Do tej pory właścicielem biurowca była grupa działająca od 22 lat na rynku inwestycyjnym i zarządzania nieruchomościami. Firma współpracuje m.in. z inwestorami instytucjonalnymi, funduszami kapitałowymi oraz instytucjonalnymi zarządcami funduszy.