City Vibe Ulubione

Podstawowe dane

Lokalizacja: Kraków (woj. Małopolskie)
Inwestor: Nexity Polska
Architekt: B2 Studio
Generalny wykonawca: Erbud
Funkcja: Mieszkania
Liczba mieszkań: 145
Rozpoczęcie: I kw. 2021
Zakończenie: IV kw. 2022
Status: w trakcie realizacji

City Vibe to wieloetapowe osiedle które powstanie przy ulicy Myśliwskiej 68. To równocześnie pierwszy projekt francuskiego dewelopera w Krakowie.

Jako pierwszy powstanie pięciopiętrowy budynek o nazwie Street Culture. Deweloper zaplanował w nim 145 mieszkań o metrażach od 29 do 88 mkw. powierzchni. Wszystkie lokale wyposażone zostaną w balkony lub tarasy, a te na parterze będą mieć dostęp do przydomowych ogródków. Ponadto Do dyspozycji mieszkańców będą także podziemny garaż, stojaki rowerowe i komórki lokatorskie.

Docelowo osiedle będzie składać się z dziesięciu budynków mieszkalnych, a każdy z nich zostanie nazwany w charakterystyczny sposób. Tym samym na krakowskim osiedlu będzie można zamieszkać w budynku Active Forum, Neon Light lub City Spot. Na terenie inwestycji deweloper stworzy również park o powierzchni ponad jednego hektara. Dla najmłodszych zaprojektowano cztery place zabaw, przestrzeń kreatywną oraz plenerowy zakątek gier. Przy okazji tej realizacji spółka Nexity będzie także współfinansować powstanie nowej drogi, która połączy ulicę Myśliwską z Nowohucką.

Ulubione

City Vibe Kraków

I kw. 2021 IV kw. 2022